Zlepšovanie pracovného prostredia

 

Naši zamestnanci sú pre nás dôležití, a preto sa snažíme neustále zlepšovať pracovné prostredie, v ktorom sa nachádzajú nielen počas práce, ale aj počas obednej prestávky. Snažíme sa zisťovať potreby zamestnancov anonymného dotazníka i na pracovných poradách, ktoré sú pravidelne každý týždeň. Na operatívnych poradách dostanú zamestnanci vždy nejakú malú drobnosť, ale najhlavnejšie je to, že môžu priamo poukázať na to, čo ich trápi a my hneď riešime dané skutočnosti k čo najväčšej miere spokojnosti tých, na ktorých nám najviac záleží - našich zamestnancov.

 

 

 

 

 

Jednou z požiadaviek, ktorú sme riešili od zamestnancov bolo lepšie zabezpečenie kuchynky. Keďže si želajú aj naďalej využívať stravné lístky a nosiť si vlastné obedy, navýšili sme na ich podnet aj stav mikrovlniek. Veríme, že vďaka viacerým mikrovlnkám, budú pre našich zamestnancov obedné prestávky príjemnejšie a bez zhonu.

 

Pre lepšiu náladu na pracovisku sme zakúpili aj nové rádio na halu, aby mohli ženy pri práci počúvať aj príjemnú hudbu.

 

 

 

 

Pre zlepšenie pohodlia našich zamestnancov pri obednej prestávke sme zakúpili nové skrinky do jedálne. V skrinkách je možné umiestniť riady, prípadne potraviny. Snažíme sa neustále zlepšovať komfort zamestnancov nielen pri práci, ale aj pri oddychu. 

 

Zvýšili sme aj počet upratovaní na hale, v šatniach a toaletách.

 

 

 

 

Pracovné prostredie neustále zlepšujeme a hľadáme možnosti ako spríjemniť pobyt na pracovisku.

Pridajte sa k nám do tímu a presvedčte sa, že u nás sa pracuje s úsmevom.

 

Zistite viac

 

 

Kontaktujte nás
Meno:
Telefón:
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia