Život u nás - novinky zo života v PMB

 

 

Hawaii posedenie 2019

 

Stupnica na teplomere stúpala každým dňom vyššie a vyššie. Aj preto padlo vhod Hawaii posedenie, počas ktorého sme si dopriali relax a chladené nápoje. Posedenie sa konalo 4. júla. Už po skončení rannej zmeny bol pripravený guláš, ktorí si mohli vychutnať aj tí, čo sa posedenia nemohli zúčastniť. Ku gulášu neskôr pribudli ďalšie chutné jedlá, naservírované tak krásne, že sa im skutočne nedalo odolať. V bare bol bohatý výber – čapové pivko, radler, drinky Cuba Libre a Gin tonic, či zlatá tequila. O piatej prišiel aj objednaný sladučký Candy bar. DJ Majo nám zahral do nálady a posedenie trvalo do jedenástej hodiny večer, hoci po 22. hodine sme už museli hudbu stíšiť, aby sme nerušili nočný pokoj v okolí. Odreagovaní a spokojní sme sa vybrali domov. Opäť sme trochu viac utužili kolektív a už teraz sa tešíme na ďalšie firemné posedenia.

 

 

Fotky z Hawaii posedenia 2019

 

 

 

 

 

 

 

Vianočný večierok 2018

 

Vianočný večierok uzavrel firemné akcie pre rok 2018. Konal sa 14. 12. v priestoroch Sisi Gardens v Púchove. Bohatý program začal privítaním na recepcii s Welcome drinkom. Nasledovala slávnostná večera a hudobné vystúpenie vychýrených Sadloňovcov. Neskôr sa o hudbu postaral DJ Miško. Kto z tanca vyhladol, občerstvil sa pri bohatých bufetových stoloch. A keďže k Vianociam patria darčeky, Vianočný večierok sa nezaobišiel bez tomboly! Prvou cenou bol notebook, ďalšou zaujímavou cenou bol deň voľna v práci :), a tiež veľa iných hodnotných cien. Vianočný večierok sprevádzala dobrá nálada a vôľa baviť sa, preto poslední účastníci odišli až po pol noci.

 

 

Fotky z vianočného večierku 2018

 

 

 

 

 

Výlet do Krakova 2018

 

Výlet do Krakova usporiadalo vedenie spoločnosti pre svojich zamestnancov a pre ich rodinných príslušníkov. Vedenie hradilo autobus aj cestovné poistenie. Výlet sa konal 17. novembra 2018 a všetci jeho účastníci boli spokojní. Navštívili sme soľnú baňu a centrum Krakova. Vstup do bane hradilo opäť vedenie firmy. Výletníci si v meste pochutili na dobrých jedlách, pokochali sa históriou mesta a nakúpili darčeky či suveníry pre svojich najbližších. Z Krakova sme domov docestovali šťastlivo a plní zážitkov.

 

 

Fotky z výletu do Krakova 2018

 

 

 

 

 

 

 

Letné posedenie v Hunty Fish 2018

 

Už po druhýkrát sme sa kolektívne stretli v reštaurácii Hunty Fish v Lednických Rovniach. Horúce júlové počasie sme vymenili za príjemné prostredie pri rybníkoch, člnkovanie a grilovanie. Posedenia sa zúčastnilo 70 zamestnancov. Zabezpečená bola doprava do reštaurácie, chutné grilované špeciality aj DJ, ktorý sa postaral o dobrú náladu a chuť zatancovať si na známe či menej známe hity.

 

 

Fotky z posedenia v Hunty Fish 2018

 

 

 

 

 

Vianočný večierok 2017

 

Vianočný večierok je u nás tradičnou akciou. Všetci sa naň tešíme, pretože je plný príjemných rozhovorov, dobrej nálady, jedla a hudby. Večierok sa tentokrát konal v Alexandra Business Hoteli v Púchove a prišlo nás až 82! Spoločná večera začala príhovorom vedúceho výroby a poďakovaním zamestnancom za odvedenú prácu. Večeru spríjemnil program hudobníkov ZUŠ Púchov, ktorí nám zahrali na husliach a klavíri. Neskôr sme sa v barových priestoroch hotela zúčastnili bohatej tomboly, hlavnou cenou bol televízor. Zvyšok akcie sa niesol v tanečnom a hudobnom duchu, DJ hral až do neskorých nočných hodín, čo bolo znakom toho, že sa večierok naozaj vydaril.

 

 

Fotky z vianočného večierku 2017

 

 

 

 

 

 

 

10. výročie PMB 2016

 

10 rokov existencie spoločnosti sme oslávili – ako inak – s našimi zamestnancami. Veď im patrí najväčšia vďaka za odvedenú prácu. V našom areáli sme sa 1. júla 2016 stretli takmer všetci, pričom pri tejto dôležitej oslave boli aj rodinní príslušníci našich zamestnancov. Podujatie začalo príhovorom konateľa, poďakovaním dlhoročným zamestnancom, ktorým sme odovzdali symbolickú finančnú odmenu. Cateringová spoločnosť sa postarala o chutné občerstvenie, program aj vybavenie priestorov. Nechýbali ani športovo-zábavné aktivity ako lukostreľba, jazda so segwayom, skákajúci hrad pre deti, kreslenie na tvár, vypúšťanie balónov. K dispozícií bola aj foto stena a foto doplnky ako okuliare, klobúky a krikľavé parochne, vďaka ktorým bolo fotenie bláznivým zážitkom.

 

 

Fotky z výročia PMB 2016

 

 

Kontaktujte nás
Meno:
Telefón:
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia