Život u nás
Ako celý kolektív sa radi zabávame na firemných akciách
Prácou u nás získaš

Chceme vás do tímu

 

Aktuálne voľné pracovné pozície

 

Aktuálne máme všetky pracovné pozície vo firme obsadené, ale ak ste manuálne zručný, ozvite sa nám telefonicky alebo e-mailom. 

 

 

 

 

 

 

Prácou u nás získate

 

Odmeny pre našich zamestnancov sú finančné aj nefinančné. Ponúkame finančné bonusy za výkon, dochádzku aj za odpracované roky. Bonus na letnú dovolenku a na vianočné darčeky je tiež samozrejmosťou. Nezabúdame ani na ich zdravie - masáže na pracovisku, ovocie na Deň zdravia a voľné víkendy na oddych. Sme slovenská firma, ktorá má slovenského majiteľa.

 

Benefity PMB

 

 

 

U nás sa stále niečo deje

 

Na našich zamestnancov myslíme aj po práci. Preto budujeme dobré zamestnanecké vzťahy aj rôznymi akciami. Firemné podujatia ako letné posedenie, vianočný večierok, oslava výročia našej spoločnosti a mnoho ďalšieho je každý rok prichystané pre našich zamestnancov. 

 

Život u nás 

 

 

Organizujeme výlet do Budapešti
24.09.2019
Organizujeme výlet do Budapešti
Výlet sa koná 28. 9. 2019 (sobota). Odchod je plánovaný o 4:00 h ráno. PMB Slovakia, s. r. o. uhradí všetkým účastníkom dopravu, cestovné poistenie, sprievodcu v Budapešti, vstupné do Tropikária a Parlamentu. Ďalšie info k výletu nájdete na nástenke personálneho oddelenia.
Dovolenka
02.08.2019
Dovolenka
Prajeme našim dovolenkujúcim zamestnancom peknú dovolenku plnú nových zážitkov. Oddýchnite si, načerpajte novú energiu a vidíme sa znovu 19.08.2019. Tešíme sa na vás.
Oznam pre zamestnancov PMB
03.07.2019
Oznam pre zamestnancov PMB
Už zajtra HAWAII PÁRTY! Len si to predstav.... TY + drink + slnko + tanečky + dobré jedlo + tvoji kolegovia...Toto všetko si zajtra môžete vychutnať. Vidíme sa. Aloha! Koniec oznamu.
LETNÉ – HAWAII POSEDENIE
05.06.2019
LETNÉ – HAWAII POSEDENIE
Dňa 4. 7. 2019 (štvrtok) o 15:00 hod. sa v areáli našej spoločnosti uskutoční letné – HAWAII posedenie pre všetkých zamestnancov našej spoločnosti, na ktoré vás týmto srdečne pozývame. Tešíme sa na vás. Nahláste prosím záväzne vašu účasť do nového zoznamu na nástenke personálneho oddelenia najneskôr do 28. 6. 2019.
Letné sedenie
05.06.2019
Letné sedenie
S príchodom slnečných dní k nám prišlo aj takéto letné sedenie pre našich zamestnancov. Naše statné stromy zabezpečia tieň a budete si môcť cez prestávku pochutnať zas o čosi pohodlnejšie :)
Všetkým ženám prajeme krásny Deň žien :)
08.03.2019
Všetkým ženám prajeme krásny Deň žien :)
Na naše ženy sme nezabudli a okrem priania sme ich potešili krásnymi kvetmi.
Kontaktujte nás
Meno:
Telefón:
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia