Hľadáme montážne pracovníčky!
Práca je na 2 zmeny, v príjemnom kolektíve slovenskej firmy
Život u nás
Ako vyzerá firemný život v PMB?
Benefity práce v PMB

Chceme vás do tímu

 

 

Aktuálne voľné pracovné pozície

 

Aktuálne hľadáme montážne pracovníčky na 2 zmeny (pondelok - piatok). Všetky požiadavky a tiež informácie o pracovnom mieste nájdete na odkaze nižšie.

 

Klik na inzerát

 

 

 

 

 

Prácou u nás získate

 

Odmeny pre našich zamestnancov sú finančné aj nefinančné. Ponúkame finančné bonusy za výkon, dochádzku aj za odpracované roky. Bonus na letnú dovolenku a na vianočné darčeky je tiež samozrejmosťou. Nezabúdame ani na ich zdravie - masáže na pracovisku, ovocie na Deň zdravia a voľné víkendy na oddych. Sme slovenská firma, ktorá má slovenského majiteľa.

 

Benefity PMB

 

 

 

U nás sa stále niečo deje

 

Na našich zamestnancov myslíme aj po práci. Preto budujeme dobré zamestnanecké vzťahy aj rôznymi akciami. Firemné podujatia ako letné posedenie, vianočný večierok, oslava výročia našej spoločnosti a mnoho ďalšieho je každý rok prichystané pre našich zamestnancov. 

 

Život u nás 

 

 

Máme pre vás straaašidelné sladkosti!
28.10.2020
Máme pre vás straaašidelné sladkosti!
Dnes sme pripravili pre našich zamestnancov aspoň niečo tematické a zároveň aj sladké pod zub. Strašidelné sladkosti nájdete v spoločných priestoroch a v kanceláriách. Je to len drobnosť, ale veríme, že poteší! :)
Mini posedenie v PMB
03.07.2020
Mini posedenie v PMB
Tohtoročná situácia spoločným PMB akciám veľmi nepraje. Stretávanie však utužuje vzťahy a dodáva pozitívnu energiu, a tak sme vo vlastnej réžii zorganizovali 3. 7. 2020 aspoň jedno mini posedenie v našej firme.
Šibači dostali drobnosť aj u nás
14.04.2020
Šibači dostali drobnosť aj u nás
Tak, ako sme na MDŽ v marci potešili všetky naše ženy, nezabudli sme ani teraz, počas veľkonočných sviatkov, na našich mužov. Maličkosť pre našich šibačov sme takto pekne tematicky zabalili. Veríme, že balíčky potešili! :)
Príjemné prežitie veľkonočných sviatkov!
09.04.2020
Príjemné prežitie veľkonočných sviatkov!
Aj doma môžete sviatkovať príjemne. Upečte si koláčik, zahrajte si spoločenskú hru, namaľujte vajíčka a ženám doprajte aj trošku vodičky pre krásu! Veľa pohody a zdravia želá PMB.
Nová otázka je zodpovedaná
20.03.2020
Prišla nám nová otázka cez anonymný kontaktný formulár. Jej znenie a odpoveď na ňu si môžete prečítať na tomto odkaze.
Medzinárodný deň žien v PMB
11.03.2020
Medzinárodný deň žien pripadol tento rok na nedeľu. No keďže u nás, v PMB, sú víkendy voľné, oslavovali sme už v piatok 6. 3. 2020.
Kontaktujte nás
Meno:
Telefón:
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia