Život u nás
Ako celý kolektív sa radi zabávame na firemných akciách
Prácou u nás získaš

Chceme vás do tímu

 

   

Prijmeme posily na šitie rúšok

 

Vzhľadom na obrovský dopyt po rúškach prijmeme dočasných zamestnancov do našej krajčírskej dielne na šitie rúšok. Jedná sa o prácu na dohodu. Šiť môžete z pohodlia vášho domova alebo priamo v našej spoločnosti, v poobedňajších hodinách. Ak by ste boli ochotní, kontaktujte nás na miroslava.gachulincova@pmb.eu, alebo na 042/46 538 44, kde Vám upresníme všetky ďalšie detaily. Posuňte túto informáciu, prosím, ďalej. Uvítame akúkoľvek pomoc! Mamičky na MD, RD, dôchodkyne... pomôžete predovšetkým najviac ohrozenej skupine – pre nich šijeme prednostne!

 

 

 

Aktuálne voľné pracovné pozície

 

Aktuálne máme všetky pracovné pozície vo firme obsadené, ale ak ste manuálne zruční, ozvite sa nám telefonicky alebo e-mailom. Prijímame len posily na šitie rúšok, viď oznam vyššie.

 

 

 

 

 

Prácou u nás získate

 

Odmeny pre našich zamestnancov sú finančné aj nefinančné. Ponúkame finančné bonusy za výkon, dochádzku aj za odpracované roky. Bonus na letnú dovolenku a na vianočné darčeky je tiež samozrejmosťou. Nezabúdame ani na ich zdravie - masáže na pracovisku, ovocie na Deň zdravia a voľné víkendy na oddych. Sme slovenská firma, ktorá má slovenského majiteľa.

 

Benefity PMB

 

 

 

U nás sa stále niečo deje

 

Na našich zamestnancov myslíme aj po práci. Preto budujeme dobré zamestnanecké vzťahy aj rôznymi akciami. Firemné podujatia ako letné posedenie, vianočný večierok, oslava výročia našej spoločnosti a mnoho ďalšieho je každý rok prichystané pre našich zamestnancov. 

 

Život u nás 

 

 

Príjemné prežitie veľkonočných sviatkov!
09.04.2020
Príjemné prežitie veľkonočných sviatkov!
Aj doma môžete sviatkovať príjemne. Upečte si koláčik, zahrajte si spoločenskú hru, namaľujte vajíčka a ženám doprajte aj trošku vodičky pre krásu! Veľa pohody a zdravia želá PMB.
Nová otázka je zodpovedaná
20.03.2020
Prišla nám nová otázka cez anonymný kontaktný formulár. Jej znenie a odpoveď na ňu si môžete prečítať na tomto odkaze.
Prijmeme posily na šitie rúšok
19.03.2020
Prijmeme posily na šitie rúšok
Vzhľadom na obrovský dopyt po rúškach prijmeme dočasných zamestnancov do našej krajčírskej dielne na šitie rúšok. Jedná sa o prácu na dohodu. Šiť môžete z pohodlia vášho domova alebo priamo v našej spoločnosti, v poobedňajších hodinách. Ak by ste boli ochotní, kontaktujte nás na miroslava.gachulincova@pmb.eu, alebo na 042/46 538 44, kde Vám upresníme všetky ďalšie detaily.
Medzinárodný deň žien v PMB
11.03.2020
Medzinárodný deň žien pripadol tento rok na nedeľu. No keďže u nás, v PMB, sú víkendy voľné, oslavovali sme už v piatok 6. 3. 2020.
Valentín bol dnes sladký
14.02.2020
Valentín bol dnes sladký
Sviatok všetkých zaľúbených nemusia oslavovať len páry. Aj v PMB sme si dnes spravili sladký deň :).
Želáme Vám krásne Vianoce a šťastný nový rok!
20.12.2019
Želáme Vám krásne Vianoce a šťastný nový rok!
Sviatky klopú na dvere. Veríme, že ich prežijete v zdraví, s úsmevom na tvári a v rodinnej pohode. Vykročte do nového roka 2020 tou správnou nohou. Na všetkých sa budeme tešiť 2. 1. 2020 u nás, v PMB.
Kontaktujte nás
Meno:
Telefón:
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia