Život u nás
Ako celý kolektív sa radi zabávame na firemných akciách
Prácou u nás získaš

Chceme vás do tímu

 

Aktuálne voľné pracovné pozície

 

Aktuálne máme všetky pracovné pozície vo firme obsadené, ale ak ste manuálne zručný, ozvite sa nám telefonicky alebo e-mailom. 

 

 

 

 

 

 

Prácou u nás získate

 

Odmeny pre našich zamestnancov sú finančné aj nefinančné. Ponúkame finančné bonusy za výkon, dochádzku aj za odpracované roky. Bonus na letnú dovolenku a na vianočné darčeky je tiež samozrejmosťou. Nezabúdame ani na ich zdravie - masáže na pracovisku, ovocie na Deň zdravia a voľné víkendy na oddych. Sme slovenská firma, ktorá má slovenského majiteľa.

 

Benefity PMB

 

 

 

U nás sa stále niečo deje

 

Na našich zamestnancov myslíme aj po práci. Preto budujeme dobré zamestnanecké vzťahy aj rôznymi akciami. Firemné podujatia ako letné posedenie, vianočný večierok, oslava výročia našej spoločnosti a mnoho ďalšieho je každý rok prichystané pre našich zamestnancov. 

 

Život u nás 

 

 

Valentín bol dnes sladký
14.02.2020
Valentín bol dnes sladký
Sviatok všetkých zaľúbených nemusia oslavovať len páry. Aj v PMB sme si dnes spravili sladký deň :).
Želáme Vám krásne Vianoce a šťastný nový rok!
20.12.2019
Želáme Vám krásne Vianoce a šťastný nový rok!
Sviatky klopú na dvere. Veríme, že ich prežijete v zdraví, s úsmevom na tvári a v rodinnej pohode. Vykročte do nového roka 2020 tou správnou nohou. Na všetkých sa budeme tešiť 2. 1. 2020 u nás, v PMB.
Nová otázka je zodpovedaná
29.11.2019
Nová otázka je zodpovedaná
Prišla nám nová otázka cez anonymný kontaktný formulár. Jej znenie a odpoveď na ňu si môžete prečítať na nástenke personálneho oddelenia.
Vianočný večierok už tento piatok! :)
25.11.2019
Vianočný večierok už tento piatok! :)
Všetkým, ktorí sa prihlásili na PMB vianočný večierok, pripomíname dátum 29. 11. 2019. O 16:00 hod. sa stretneme v hoteli Sport Aqua*** Púchov (pri rieke Váh). Dnu sa dostanete buď cez recepciu, alebo z boku cez Reštauráciu u Jakuba. Tešíme sa na Vás!
Nezabudnite sa nahlásiť na večierok :)
18.11.2019
Nezabudnite sa nahlásiť na večierok :)
Nezabudnite, zajtra v utorok (19. 11. 2019) je posledná možnosť na nahlásenie Vašej účasti na vianočnom večierku. Zoznam nájdete na nástenke personálneho oddelenia. Pridajte sa k nám, bude zábava! :)
Zúčastníte sa vianočného večierka?
04.11.2019
Zúčastníte sa vianočného večierka?
Ak áno, čaká Vás originálne menu, zábava, aj darček! Stačí sa podpísať do zoznamu na nástenke personálneho oddelenia najneskôr do 19. 11. 2019 a tak potvrdiť účasť. Tešíme sa na všetkých 29. 11. 2019 (v piatok) od 16:00 hod. v hoteli Sport Aqua*** Púchov (pri rieke Váh).
Kontaktujte nás
Meno:
Telefón:
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia