Život u nás
Ako celý kolektív sa radi zabávame na firemných akciách
Prácou u nás získaš

Chceme vás do tímu

 

Aktuálne voľné pracovné pozície

 

Aktuálne máme všetky pracovné pozície vo firme obsadené, ale ak ste manuálne zručný, ozvite sa nám telefonicky alebo e-mailom. 

 

 

 

 

 

 

Prácou u nás získate

 

Odmeny pre našich zamestnancov sú finančné aj nefinančné. Ponúkame finančné bonusy za výkon, dochádzku aj za odpracované roky. Bonus na letnú dovolenku a na vianočné darčeky je tiež samozrejmosťou. Nezabúdame ani na ich zdravie - masáže na pracovisku, ovocie na Deň zdravia a voľné víkendy na oddych. Sme slovenská firma, ktorá má slovenského majiteľa.

 

Benefity PMB

 

 

 

U nás sa stále niečo deje

 

Na našich zamestnancov myslíme aj po práci. Preto budujeme dobré zamestnanecké vzťahy aj rôznymi akciami. Firemné podujatia ako letné posedenie, vianočný večierok, oslava výročia našej spoločnosti a mnoho ďalšieho je každý rok prichystané pre našich zamestnancov. 

 

Život u nás 

 

 

Nezabudnite sa nahlásiť na večierok :)
18.11.2019
Nezabudnite sa nahlásiť na večierok :)
Nezabudnite, zajtra v utorok (19. 11. 2019) je posledná možnosť na nahlásenie Vašej účasti na vianočnom večierku. Zoznam nájdete na nástenke personálneho oddelenia. Pridajte sa k nám, bude zábava! :)
Zúčastníte sa vianočného večierka?
04.11.2019
Zúčastníte sa vianočného večierka?
Ak áno, čaká Vás originálne menu, zábava, aj darček! Stačí sa podpísať do zoznamu na nástenke personálneho oddelenia najneskôr do 19. 11. 2019 a tak potvrdiť účasť. Tešíme sa na všetkých 29. 11. 2019 (v piatok) od 16:00 hod. v hoteli Sport Aqua*** Púchov (pri rieke Váh).
Halloweenska maškaráda v PMB!
21.10.2019
Halloweenska maškaráda v PMB!
Odviažte sa s nami 30. 10. 2019 (streda) a príďte do práce v maske! Každý zamestnanec, ktorý sa do maškarády zapojí, dostane malú odmenu. A pokým budete vymýšľať masky, my prichystáme halloweensku výzdobu a cukríky pre všetkých. Bu-bu-bu, tešíme sa!
Termín vianočného večierka už máme :)
16.10.2019
Termín vianočného večierka už máme :)
Aj tento rok nás čaká vianočný večierok. Už teraz vám prezradíme, že dátum sme stanovili na 29. 11. 2019 (piatok) o 16:00 hod. Ďalšie podrobnosti ponecháme ešte v utajení, trošku napätia a prekvapenia predsa nezaškodí :).
Organizujeme výlet do Budapešti
24.09.2019
Organizujeme výlet do Budapešti
Výlet sa koná 28. 9. 2019 (sobota). Odchod je plánovaný o 4:00 h ráno. PMB Slovakia, s. r. o. uhradí všetkým účastníkom dopravu, cestovné poistenie, sprievodcu v Budapešti, vstupné do Tropikária a Parlamentu. Ďalšie info k výletu nájdete na nástenke personálneho oddelenia.
Dovolenka
02.08.2019
Dovolenka
Prajeme našim dovolenkujúcim zamestnancom peknú dovolenku plnú nových zážitkov. Oddýchnite si, načerpajte novú energiu a vidíme sa znovu 19.08.2019. Tešíme sa na vás.
Kontaktujte nás
Meno:
Telefón:
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia