Máte záujem pracovať v našej spoločnosti?
Máme pre vás voľné pracovné pozície. Prečítajte si viac!
Život u nás
Ako vyzerá firemný život v PMB?
Benefity práce v PMB

Chceme vás do tímu!

 

 

 

 

Aktuálne voľné pracovné pozície

 

Máte záujem pracovať v našej spoločnosti? Aktuálne voľné pozície zverejňujeme na pracovnom portáli profesia.sk. Uchádzači a záujemcovia nás môžu kontaktovať na 042/4653843 alebo info@pmb.eu.

 

Klik na inzeráty

 

Klik na formulár

 

 

 

 

 

 

 

Prácou u nás získate

 

Odmeny pre našich zamestnancov sú finančné aj nefinančné. Ponúkame finančné bonusy za výkon, dochádzku aj za odpracované roky. Bonus na letnú dovolenku a na vianočné darčeky je tiež samozrejmosťou. Nezabúdame ani na ich zdravie - masáže na pracovisku, ovocie na Deň zdravia a voľné víkendy na oddych. Sme slovenská firma, ktorá má slovenského majiteľa.

 

Benefity PMB

 

 

 

 

U nás sa stále niečo deje

 

Na našich zamestnancov myslíme aj po práci. Preto budujeme dobré zamestnanecké vzťahy aj rôznymi akciami. Firemné podujatia ako letné posedenie, vianočný večierok, oslava výročia našej spoločnosti a mnoho ďalšieho je každý rok prichystané pre našich zamestnancov. 

 

Život u nás 

 

 
Vianočné želanie 2021
21.12.2021
Tento rok sa vďaka vašej priazni zmenilo veľa. Chceme sa vám z celého srdca poďakovať a veríme, že sa čoskoro uvidíme! Veselé Vianoce od nás všetkých v PMB. Pozrite si aj naše vianočné video.
Mikuláš chodil aj v PMB...
06.12.2021
Vianočná atmosféra v PMB odštartovala naplno. Mikulášsky balíček dostal aj tento rok každý zamestnanec v PMB – veď si ho veru zaslúžil!
Respirátory pre našich zamestnancov
06.10.2021
Respirátory pre našich zamestnancov
Sme veľmi radi, že sa naši zamestnanci správajú zodpovedne. Aj preto sme v októbri rozdali každému po 5 ks respirátorov, tentokrát sme mali k dispozícii aj farebné varianty. Ďakujeme všetkým, že sú ohľaduplní k zdraviu ostatných!
Naše stravovacie priestory vyzerajú veselšie!
14.09.2021
Naše stravovacie priestory vyzerajú veselšie!
V krajčírskej dielni máme naozaj šikovné ženy - takéto pekné farby vybrali pre obrusy a podsedáky do kuchynky. Hneď nám bude obed alebo desiata chutiť lepšie.
Letné posedenie 2021
23.08.2021
Aké by sme mali v PMB Slovakia leto, keby sme sa počas neho aspoň raz nestretli pri dobrom jedle a drinkoch? No predsa smutné!
Krajčírska dielňa oslavovala 5. výročie!
25.05.2021
Naša krajčírska dielňa, ktorá sa zameriava na šitie pracovných odevov a tiež detských montérok, oslavovala v máji piate výročie od svojho založenia. Gratulujeme!
Kontaktujte nás
Meno:
Telefón:
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia