Hľadáme montážne pracovníčky!
Práca je na 2 zmeny, v príjemnom kolektíve slovenskej firmy
Život u nás
Ako vyzerá firemný život v PMB?
Benefity práce v PMB

Chceme vás do tímu

 

 

Aktuálne voľné pracovné pozície

 

Aktuálne hľadáme montážne pracovníčky na 2 zmeny (pondelok - piatok). Všetky požiadavky a tiež informácie o pracovnom mieste nájdete na odkaze nižšie.

 

Klik na inzerát

 

 

 

 

 

Prácou u nás získate

 

Odmeny pre našich zamestnancov sú finančné aj nefinančné. Ponúkame finančné bonusy za výkon, dochádzku aj za odpracované roky. Bonus na letnú dovolenku a na vianočné darčeky je tiež samozrejmosťou. Nezabúdame ani na ich zdravie - masáže na pracovisku, ovocie na Deň zdravia a voľné víkendy na oddych. Sme slovenská firma, ktorá má slovenského majiteľa.

 

Benefity PMB

 

 

 

U nás sa stále niečo deje

 

Na našich zamestnancov myslíme aj po práci. Preto budujeme dobré zamestnanecké vzťahy aj rôznymi akciami. Firemné podujatia ako letné posedenie, vianočný večierok, oslava výročia našej spoločnosti a mnoho ďalšieho je každý rok prichystané pre našich zamestnancov. 

 

Život u nás 

 

 

Letné posedenie 2021
23.08.2021
Aké by sme mali v PMB Slovakia leto, keby sme sa počas neho aspoň raz nestretli pri dobrom jedle a drinkoch? No predsa smutné!
Krajčírska dielňa oslavovala 5. výročie!
25.05.2021
Naša krajčírska dielňa, ktorá sa zameriava na šitie pracovných odevov a tiež detských montérok, oslavovala v máji piate výročie od svojho založenia. Gratulujeme!
Nezabudli sme ani na šibačov :)
19.04.2021
Aj naši páni šibači si zaslúžia pozornosť. Pre každého kolegu sme pripravili veľkonočnú výslužku plnú dobrôt, ktoré má rád každý muž. Hoci sa táto Veľká noc niesla najmä v znamení obmedzení, dúfame, že naši páni nezabudni vyšibať všetky dámy vo svojej domácnosti :)
Medzinárodný deň žien sme predsa len oslávili!
08.03.2021
Keďže kolektív v PMB je prevažne tvorený šikovnými a sympatickými ženami, zabudnúť na ich krásny sviatok by bola veľká škoda. Sladké balíčky pre naše dámy sme zabezpečili vďaka prevádzke NONA Fresh, ktorá pripravila chutné a zdravé pudingy, ozdobené čerstvým ovocím.
V PMB sme rozdávali balíčky s respirátormi
26.02.2021
V PMB sme rozdávali balíčky s respirátormi
Pre zvýšenie ochrany našich zamestnancov proti COVID 19 rozdávame v týchto dňoch všetkým balíčky s respirátormi FFP2, aby ich použili všade tam, kde hrozí zvýšené riziko nákazy. Ich použitie nechávame na uvážení každého zamestnanca. Ostaňte zdraví!
Valentínska pošta
14.02.2021
V PMB sme si Valentína spríjemnili Valentínskou poštou. Každý, kto chcel, mohol do pripravenej krabičky vhodiť milý odkaz pre svoju kolegynku alebo svojho kolegu a potešiť ho láskavými slovami alebo poďakovaním.
Kontaktujte nás
Meno:
Telefón:
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia