Získaš u nás

 

 

Voľné víkendy

Naša firma podporuje a zastáva názor, že pracovníci majú mať voľný víkend, ktorý využijú na oddych. Preto sa u nás pracuje len od pondelka do piatka.

 

 

Firemné posedenia

Zamestnanci sa vždy tešia na naše spoločné akcie. Je to priestor, kde sa odviažu, porozprávajú s kolegami, vyskúšajú nové spoločné aktivity. Dbáme na dobré vzťahy medzi zamestnancami a chceme, aby sa do práce tešili.

 

 

 

 

 

 

 

Výlety organizované firmou

Každý rok organizujeme firemný výlet pre našich zamestnancov. Účastníkmi sú nielen naši zamestnanci, ale aj ich rodinní príslušníci. V roku 2018 sme boli v Krakove a v roku 2019 sme navštívili Budapešť. Výlety utužujú kolektív a pomáhajú nám spoznať sa lepšie aj mimo pracoviska. Sme radi, že sa našej spoločnosti dosiaľ podarilo uhradiť účastníkom zájazdu všetky nutné náklady súvisiace s výletom (doprava, cestovné poistenie, služby sprievodcu, ceny vstupného na hlavné atrakcie programu).

 

 

Výlet Budapešť

 

 

 

 

 

Možnosť rastu vo firme

Začnete ako operátorka vo výrobe a svojou šikovnosťou sa dostanete na vyššie miesto. Prijímame nové nápady od zamestnancov, ktoré vylepšia pracovné procesy.

 

 

Slovenský majiteľ aj manažment

U nás nájdete len slovenských manažérov a majiteľ spoločnosti je rovnako Slovák.

 

 

 

 

 

 

 

Elektronické stravné kupóny

Nezabúdame ani na stravovanie našich zamestnancov. Hoci nemáme vlastnú kuchyňu pre vydávanie obedov, pokojné miesto na vychutnanie si obeda a obednej prestávky je u nás samozrejmosťou. Všetci zamestnanci majú stravné karty, na ktoré im je za každú odpracovanú zmenu v trvaní min. 4 hodín dobitá čiastka 4 €. V prípade záujmu vieme zabezpečiť teplé obedy. Kuchynku priebežne zariaďujeme podľa požiadaviek zamestnancov. Ak vám v kuchynke ešte niečo chýba, napíšte nám a zakúpime potrebné vybavenie.

 

 

Vaše návrhy na zlepšenie

 

 

 

 

 

Masáže priamo na pracovisku

Na vašich chrbtoch a pleciach nám záleží. Aj preto ponúkame našim zamestnancom masáže priamo na pracovisku. Ide o masáž tých partií tela, ktoré sú prácou u nás najviac namáhané. Starostlivosť o vlastné zdravie zvíťazila nad počiatočným váhaním a ostychom. Dnes majú masáže úspech a našimi zamestnancami sú pravidelne využívané.

 

 

 

 

 

 

 

Zlepšovanie pracovného prostredia

Naši zamestnanci sú pre nás dôležití a preto sa snažíme neustále zlepšovať pracovné prostredie, v ktorom sa nachádzajú nielen počas práce, ale aj počas obednej prestávky. Snažíme sa zisťovať potreby zamestnancov prostredníctvom anonymného dotazníka i na pracovných poradách, ktoré sú pravidelne každý mesiac.

 

 

Jednou z požiadaviek, ktorú sme riešili od zamestnancov, bolo lepšie zabezpečenie kuchynky. Keďže si želajú aj naďalej využívať stravné karty a nosiť si vlastné obedy, navýšili sme na ich podnet aj stav mikrovlniek. Veríme, že vďaka viacerým mikrovlnkám budú pre našich zamestnancov obedné prestávky príjemnejšie a bez zhonu.

 

 

Zistite viac

 

 

 

 

 

Myslíme aj na drobnosti

Našim zamestnancom sa snažíme spríjemniť pracovný deň aj tým, že na nich myslíme počas ich sviatkov. Milé drobnosti od nás dostávajú ženy na MDŽ, páni na Veľkú noc. Na Mikuláša sa tešíme všetci, hoci sme už dospelí a sladkosť na Valentína vie tiež zlepšiť náladu. Naša firma vymýšľa aj tematické akcie – napríklad na Halloween. Na významné životné a pracovné jubileá našich zamestnancov nezabúdame a ku gratulácií pripojíme aj pekný darčekový kôš.

 

 

 

 

 

 

 

Príspevok na dopravu

Všetci naši zamestnanci, ktorí bývajú mimo Púchova, získajú príspevok na dopravu.

 

  • Pri vzdialenosti 4,5 – 11 km od miesta bydliska po miesto pracoviska vám pridáme k mesačnej mzde 15 € brutto.
  • Pri vzdialenosti 11,01 – 20 km od miesta bydliska po miesto pracoviska vám pridáme k mesačnej mzde 20 € brutto.
  • Pri vzdialenosti 20,01 km a viac od miesta bydliska po miesto pracoviska vám pridáme k mesačnej mzde 30 € brutto.

 

 

 

 

 

Bonus za výkon

Ceníme si zamestnancov, ktorí sa v práci snažia a vieme ich aj finančne odmeniť za ich výkon. Pri 100 % plnení noriem dostávajú 50 € bonus za výkon. A odmeňujeme aj vyššiu aktivitu. Za každé 1 % navyše vám dáme o 5 € viac vo výplate.

 

 

Bonus za dochádzku

Chodiť do práce sa u nás oplatí. Na vybraných pracovných miestach u nás získate za dochádzku bez vymeškania odmenu. Chodiť do práce bez vymeškania znamená, že nebudete mať žiadne P (voľno pri návšteve lekára), doprovod člena rodiny k lekárovi, PN či OČR za dané tri mesiace. Bonus za dochádzku vyplácame kvartálne v sume 120 € brutto.

 

 

 

 

 

 

 

Letný a vianočný bonus

Letný bonus vám určite vylepší rozpočet na dovolenku a vianočný bonus vám zas dovolí kúpiť viac vianočných darčekov pre vašich blízkych. Na získanie bonusu vám stačí splniť len 1 podmienku. Váš pracovný pomer ku dňu vyplatenia bonusu musí trvať minimálne polroka. Pri odpracovaní 0,5 r – 0,99 r je výška bonusu 50 € brutto a za každý ďalší odpracovaný rok sa zvyšuje o 10 € brutto. Naši stáli zamestnanci dostávajú dokonca 180 € dvakrát do roka.

 

 

 

 

Odmena za odpracované roky

Oceňujeme zamestnancov, ktorí u nás pracujú niekoľko rokov. Pri dovŕšení každého 5. roku trvania pracovného pomeru u nás získa zamestnanec 300 € brutto.

 

 

Odmenami a bonusmi to nekončí. Pracuje sa u nás na 2 alebo 3 zmeny a keďže je práca aj popoludní a v noci, získate aj mzdové zvýhodnenie za poobedňajšiu a nočnú prácu. Mzdové zvýhodnenie za poobedňajšiu prácu je 0,45 € za každú hodinu. Za prácu v noci dostanete 1,80 € za každú hodinu.

 

 

 

 

 

 

 

Príspevok na rekreáciu

Zamestnávame viac ako 49 zamestnancov (aktuálne cez 100 zamestnancov) a preto majú zamestnanci, ak u nás pracujú nepretržite aspoň 24 mesiacov, nárok na príspevok na rekreáciu až do výšky 275 € ročne!

 

 

Príspevok môžu využiť na pobyt na Slovensku, ktorý trval minimálne dve noci. Príspevkom je možné uhradiť aj pobyt dieťaťa v tábore počas školských prázdnin. Určite si príspevok vyčerpajte, po dobre odvedenej práci treba aj relaxovať!

 

 

 

 

Ako vyzerá život u nás?

 

Fotografie

 

Kontaktujte nás
Meno:
Telefón:
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia