Získaš u nás

 

Voľné víkendy

Naša firma podporuje a zastáva názor, že pracovníci majú mať voľný víkend, ktorý využijú na oddych. Preto sa u nás pracuje od pondelka do piatku.

 

Firemné posedenia

Zamestnanci sa vždy tešia na naše spoločné akcie. Priestor, kde sa odviažete, pokecáte s kolegami, vyskúšate spoločné aktivity. Dbáme na dobré vzťahy medzi zamestnancami, chceme, aby ste sa aj do práce tešili.

 

 

 

 

 

 

Výlety organizované firmou

Každý rok organizujeme firemný výlet pre našich zamestnancov. Účastníkmi sú nielen naši zamestnanci, ale aj ich rodinní príslušníci. V roku 2018 sme boli v Krakove a tento rok sa chystáme do Budapešti. Výlety utužujú kolektív a pomáhajú nám spoznať sa lepšie aj mimo pracoviska. Sme radi, že sa našej spoločnosti dosiaľ podarilo uhradiť účastníkom zájazdu všetky nutné náklady súvisiace s výletom (doprava, cestovné poistenie, služby sprievodcu, ceny vstupného na hlavné atrakcie programu).

 

Výlet v Krakove

 

 

 

Možnosť rastu vo firme

Začnete ako operátorka vo výrobe a svojou šikovnosťou sa dostanete na vyššie miesto. Prijímame nové nápady od zamestnancov, ktoré vylepšia pracovné procesy.

 

Slovenský majiteľ aj manažment

U nás nájdete len slovenských manažérov a majiteľ spoločnosti je rovnako Slovák.

 

 

 

 

 

Stravné lístky

Nezabúdame ani na stravovanie našich zamestnancov. Hoci nemáme vlastnú kuchyňu pre vydávanie obedov, pokojné miesto na vychutnanie si obeda a obednej prestávky je u nás samozrejmosťou. Všetci zamestnanci dostávajú stravné lístky v hodnote 3,60 €/ks. V prípade záujmu vieme zabezpečiť teplé obedy. Kuchynku sa chystáme v najbližšom čase dozariaďovať. Ak vám v kuchynke ešte niečo chýba, napíšte nám a zakúpime potrebné vybavenie.

 

 

 

Masáže priamo na pracovisku

Na vašich chrbtoch a pleciach nám záleží. Skúsili sme ponúknuť našim zamestnancom masáž priamo na pracovisku. Ide o masáž tých partií tela, ktoré sú prácou u nás najviac namáhané. Prekonávame počiatočný ostych, ale prvé lastovičky už prileteli a veríme, že starostlivosť o vlastné zdravie presvedčí aj ďalších a masáže budú mať úspech.

 

 

 

 

 

Zlepšovanie pracovného prostredia

Naši zamestnanci sú pre nás dôležití, a preto sa snažíme neustále zlepšovať pracovné prostredie, v ktorom sa nachádzajú nielen počas práce, ale aj počas obednej prestávky. Snažíme sa zisťovať potreby zamestnancov anonymného dotazníka i na pracovných poradách, ktoré sú pravidelne každý týždeň.

 

Zistite viac

 

 

 

Myslíme aj na drobnosti

Našim zamestnancom vyčaríme úsmev na tvári aj počas ich sviatku. Aj keď sme už všetci dospelí, v kútiku duše sa tešíme na Mikuláša. Naša firma sa snaží na sviatky zamestnancov vymyslieť niečo nové, originálne, čím potešíme srdcia našich pracovníkov. A keďže myslíme aj na zdravie pracovníkov, zabezpečujeme na Deň zdravia ovocie zadarmo. 

 

 

 

 

 

Príspevok na dopravu

Všetci pracovníci vo výrobe, ktorí bývajú mimo Púchova získajú príspevok na dopravu.

  • Pri vzdialenosti 4,5 – 11 km od miesta trvalého pobytu po miesto pracoviska vám pridáme k mesačnej mzde 15 € v hrubom.
  • Pri vzdialenosti 11,01 – 20 km od miesta trvalého pobytu po miesto pracoviska vám pridáme k mesačnej mzde 20 € v hrubom.
  • Pri vzdialenosti 20,01 km a viac od miesta trvalého pobytu po miesto pracoviska vám pridáme k mesačnej mzde 30 € v hrubom.

 

 

 

 

Bonus za výkon

Ceníme si zamestnancov, ktorí sa v práci snažia a vieme ich aj finančne odmeniť za ich výkon. Pri 100% plnení noriem dostávajú 50 € bonus za výkon. A odmeňujeme aj vyššiu aktivitu. Za každé 1% navyše vám dáme o 5 € viac vo výplate.

 

Bonus za dochádzku

Chodiť do práce sa oplatí. U nás získate za dochádzku bez vymeškania odmenu. Chodiť do práce bez vymeškania znamená, že nebudete mať žiadne P (voľno pri návšteve lekára), doprovod člena rodiny k lekárovi, taktiež bez PN a OČR za dané tri mesiace. Bonus za dochádzku vyplácame kvartálne v sume 120 € v hrubom.

 

 

 

 

 

 

Letný a vianočný bonus

Letný bonus vám určite vylepší rozpočet na dovolenku a vianočný bonus vám zas dovolí kúpiť viac vianočných darčekov pre vašich blízkych. Na získanie bonusu vám stačí splniť len 1 podmienku. Váš pracovný pomer ku dňu vyplatenia bonusu musí byť minimálne polroka. Pri odpracovaní 0,5r – 0,99r je výška bonusu 50 € v hrubom a za každý ďalší odpracovaný rok sa zvyšuje o 10 € v hrubom. Naši stáli zamestnanci dostávajú dokonca 160 € dvakrát do roka.

 

 

 

Odmena za odpracované roky

Oceňujeme zamestnancov, ktorí u nás pracujú niekoľko rokov. Pri dovŕšení každého 5. roku trvania pracovného pomeru u nás, získa zamestnanec 300 € v hrubom.

 

Odmenami a bonusmi to nekončí. Pracuje sa u nás na 2 alebo 3 zmeny a keďže je práca aj popoludní a v noci, získate aj mzdové zvýhodnenie za poobedňajšiu a nočnú prácu. Mzdové zvýhodnenie za poobedňajšiu prácu je 0,45 € za každú hodinu. Za prácu v noci dostanete 1,80 € za každú hodinu.

 

 

 

 

 

 

Príspevok na rekreáciu

Zamestnávame viac ako 49 zamestnancov (aktuálne cez 120 zamestnancov) preto naši zamestnanci majú nárok na príspevok na rekreáciu. Ak u nás pracujú nepretržite aspoň 24 mesiacov, preplatíme im rekreáciu v hodnote až 275 € ročne!

Príspevok môžu využiť na pobyt na Slovensku, ktorý trval minimálne dve noci. Príspevkom je možné uhradiť aj pobyt dieťaťa v tábore počas školských prázdnin.Určite si príspevok vyčerpajte, po dobre odvedenej práci treba aj relaxovať.

 

 

Aký je život u nás?

 

Fotografie

 

 

Kontaktujte nás
Meno:
Telefón:
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia