Získaš u nás

 

Voľné víkendy

Naša firma podporuje a zastáva názor, že pracovníci majú mať voľný víkend, ktorý využijú na oddych. Preto sa u nás pracuje od pondelka do piatku.

 

Firemné posedenia

Zamestnanci sa vždy tešia na naše spoločné akcie. Priestor, kde sa odviažete, pokecáte s kolegami, vyskúšate spoločné aktivity. Dbáme na dobré vzťahy medzi zamestnancami, chceme, aby ste sa aj do práce tešili.

 

 

 

 

 

 

 

Možnosť rastu vo firme

Začnete ako operátorka vo výrobe a svojou šikovnosťou sa dostanete na vyššie miesto. Prijímame nové nápady od zamestnancov, ktoré vylepšia pracovné procesy.

 

Slovenský majiteľ aj manažment

U nás nájdete len slovenských manažérov a majiteľ spoločnosti je rovnako Slovák.

 

 

 

Stravné lístky

Nezabúdame ani na stravovanie našich zamestnancov. Hoci nemáme vlastnú kuchyňu pre vydávanie obedov, pokojné miesto na vychutnanie si obeda a obednej prestávky je u nás samozrejmosťou. Všetci zamestnanci dostávajú stravné lístky v hodnote 3,60 €/ks. V prípade záujmu vieme zabezpečiť teplé obedy. Kuchynku sa chystáme v najbližšom čase dozariaďovať. Ak vám v kuchynke ešte niečo chýba, napíšte nám a zakúpime potrebné vybavenie.

 

 

 

 

 

 

Masáže priamo na pracovisku

Na vašich chrbtoch a pleciach nám záleží. Skúsili sme ponúknuť našim zamestnancom masáž priamo na pracovisku. Ide o masáž tých partií tela, ktoré sú prácou u nás najviac namáhané. Prekonávame počiatočný ostych, ale prvé lastovičky už prileteli a veríme, že starostlivosť o vlastné zdravie presvedčí aj ďalších a masáže budú mať úspech.

 

 

 

Myslíme aj na drobnosti

Našim zamestnancom vyčaríme úsmev na tvári aj počas ich sviatku. Aj keď sme už všetci dospelí, v kútiku duše sa tešíme na Mikuláša. Naša firma sa snaží na sviatky zamestnancov vymyslieť niečo nové, originálne, čím potešíme srdcia našich pracovníkov. A keďže myslíme aj na zdravie pracovníkov, zabezpečujeme na Deň zdravia ovocie zadarmo. 

 

 

 

 

 

 

Príspevok na dopravu

Všetci pracovníci vo výrobe, ktorí bývajú mimo Púchova získajú príspevok na dopravu.

  • Pri vzdialenosti 4,5 – 11 km od miesta trvalého pobytu po miesto pracoviska vám pridáme k mesačnej mzde 15 € v hrubom.
  • Pri vzdialenosti 11,01 – 20 km od miesta trvalého pobytu po miesto pracoviska vám pridáme k mesačnej mzde 20 € v hrubom.
  • Pri vzdialenosti 20,01 km a viac od miesta trvalého pobytu po miesto pracoviska vám pridáme k mesačnej mzde 30 € v hrubom.

 

 

 

 

Bonus za výkon

Ceníme si zamestnancov, ktorí sa v práci snažia a vieme ich aj finančne odmeniť za ich výkon. Pri 100% plnení noriem dostávajú 50 € bonus za výkon. A odmeňujeme aj vyššiu aktivitu. Za každé 1% navyše vám dáme o 5 € viac vo výplate.

 

Bonus za dochádzku

Chodiť do práce sa oplatí. U nás získate za dochádzku bez vymeškania odmenu. Chodiť do práce bez vymeškania znamená, že nebudete mať žiadne P (voľno pri návšteve lekára), doprovod člena rodiny k lekárovi, taktiež bez PN a OČR za dané tri mesiace. Bonus za dochádzku vyplácame kvartálne v sume 120 € v hrubom.

 

 

 

 

 

 

 

Letný a vianočný bonus

Letný bonus vám určite vylepší rozpočet na dovolenku a vianočný bonus vám zas dovolí kúpiť viac vianočných darčekov pre vašich blízkych. Na získanie bonusu vám stačí splniť len 1 podmienku. Váš pracovný pomer ku dňu vyplatenia bonusu musí byť minimálne polroka. Pri odpracovaní 0,5r – 0,99r je výška bonusu 50 € v hrubom a za každý ďalší odpracovaný rok sa zvyšuje o 10 € v hrubom. Naši stáli zamestnanci dostávajú dokonca 160 € dvakrát do roka.

 

 

 

Odmena za odpracované roky

Oceňujeme zamestnancov, ktorí u nás pracujú niekoľko rokov. Pri dovŕšení každého 5. roku trvania pracovného pomeru u nás, získa zamestnanec 300 € v hrubom.

 

Odmenami a bonusmi to nekončí. Pracuje sa u nás na 2 alebo 3 zmeny a keďže je práca aj popoludní a v noci, získate aj mzdové zvýhodnenie za poobedňajšiu a nočnú prácu. Mzdové zvýhodnenie za poobedňajšiu prácu je 0,45 € za každú hodinu. Za prácu v noci dostanete 1,80 € za každú hodinu.

 

 

 

 

Aký je život u nás?

 

Fotografie

 

 

Kontaktujte nás
Meno:
Telefón:
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia