Nájdi prácu u nás

Od začiatku roka 2019 sme prijali už viac ako 20 zamestnancov a neustále zvyšujeme výrobu a príjimame nových ľudí.

Servisný technik vo výrobe (pondelok – piatok)

Náplň práce

  • Budete sa starať o výrobné stroje, robiť ich údržbu a nastavovať ich.
  • V prípade potreby pripravíte požiadavky na nákup náhradných dielov.
  • Budete viesť dokumentáciu o údržbe a opravách.
  • Môžete navrhovať a vyrábať nové pomocné prípravky do výroby.
  • Niekedy môže byť potrebné robiť drobné opravy v rámci firmy.

Zmeny

  • Práca je na 3 zmeny, ale cez víkendy voľno!

Mzda

  • od 6 €/ h brutto

Nástup:

  • Ihneď

Pracovný pomer:

  • Plný úväzok

Požadované vzdelanie

  • Stredoškolské bez maturity
  • Stredoškolské s maturitou
  • zručný a šikovný

Výhody a benefity

  • Voľné víkendy – pracuje sa len od pondelka do piatku
  • Firemné posedenia, dobrý kolektív
  • Možnosť rastu, nakoľko firma sa neustále rozrastá
  • Slovenský majiteľ aj manažment
  • Nadštandardný príplatok za nočnú prácu 1,80 €/h
  • Stravné lístky
  • Príspevok na dopravu
  • Bonus za výkon
  • Bonus za dochádzku
  • Letný a vianočný bonus od 50 €
  • Odmena za odpracované roky

Kontaktujte nás

Montážna pracovníčka (pondelok - piatok)

Náplň práce:

Rôzne práce pri výrobe káblových zväzkov s použitím ručného náradia. Na všetky ručné náradia, ktoré budete používať vás zaškolíme. Na začiatku pracovného dňa si na nástenke a výkresoch nájdete, čo a koľko máte spraviť. Strieda sa práca v stoji a v sede.

Príklady činností:

  • odizolovanie prostredníctvom ručných odizolovacích kliešťov,
  • zmršťovanie pomocou teplovzdušnej pištole,
  • cínovanie pomocou cínovacej vaničky,
  • spájkovanie pomocou spájkovacej stanice,
  • lepenie pásky pomocou lepiacich strojčekov,
  • skrutkovanie pomocou elektrických skrutkovačov,
  • páskovanie pomocou páskovacieho zariadenia,
  • lisovanie pomocou ručného lisovacieho zariadenia,
  • ručné krimpovanie pomocou ručných krimpovacích kliešťov a podobne

Ako nového zamestnanca vás zaškolí majsterka na vstupnom školení. Absolvujete aj školenie kvality. Školenie priamo na pracovisku Vám poskytne služobne starší pracovník.

Pri Vašich začiatkoch Vám bude vždy nápomocný niekto z výroby až po dobu, kým sa z Vás stane samostatný montážny pracovník.

Zmeny:

  • Práca je na 2 zmeny, ale víkendy sú voľné!
  • Pracovný čas:
    ranná zmena 6:15 - 14:15 hod.
    poobedná zmena 14:15 - 22:15 hod.

Mzda:

  • 625 € v hrubom

Nástup:

  • Ihneď

Požadované vzdelanie:

  • Základné vzdelanie

Výhody a benefity:

  • Letný a vianočný bonus

Meno:
Telefón:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia